Tots Tornooi 2017

afbeelding van TotsWebmaster

Het Tots Tornooi editie 2017 was er eentje waar we als club erg trots op mogen zijn.  Het tornooi verliep gewoontegetrouw weer volledig probleemloos en de tijdschema's werden zonder enige vertraging gevolgd, het hele weekend lang.  Dit met dank aan de mensen aan de wedstrijdtafel: Mieke, Tim en Kurt.  Alle spelers waren dan ook goedgeluimd en het tornooi verliep dan ook in een hele leuke, positieve sfeer.

Dat had ook alles te maken met de inspanningen geleverd door het cateringteam, een primeur op het tornooi dit jaar.  Onder leiding van Camille, Sarah, Leni en Yves werd de sporthal en cafetaria in een echte kerstsfeer gedompeld.  We mogen daarbij zeker ook Dirk niet vergeten te vermelden die had gezorgd voor een reusachtige kerstboom!  Kijk zeker verder naar de foto's om een idee te krijgen van wat er werd verwezenlijkt door hen. (lees verder...)

Ook sportief was de voorbije editie een topper voor Tots.  In eerste instantie doordat we 25 deelnemers hadden van binnen onze eigen club.  Het tornooi is een goede manier om wat centen in de clubkas te krijgen, maar het hoofddoel blijft toch om iedereen van de club een unieke kans te geven om aan een groot officieel tornooi mee te kunnen doen, en dit binnen de eigen vertrouwde omgeving.
Maar ook de resultaten van onze club mogen zeker gezien worden.  In het HDB2 wisten Jonas en Benjamin de trofee binnen te halen.  Zij lieten daarbij Niels en Jonathan net achter zich, die dus als tweee eindigden.  Hetzelfde gebeurde door Tom en Nadia in het GDD.  Joren en Camille moesten in het GDC2 hun meerdere erkennen in een sterk koppel van de Voskes, maar waren toch de enige die een set van hen konden afsnoepen.  Camille werd daarenboven ook nog tweede in het DDD samen met Sarah.  In het HEC1 wist Peter, toch nog altijd op zijn minst een halve Totser, de overwinning binnen te halen.  Ten slotte wisten ook het herenigde koppel Xavier en Benjamin (beide oud-jeugdspelers van Tots) de zege binnen te rijven in het HDC2.

De grootste winnaar van het weekend was echter Tots Keerbergen.  Het ongebreidelde enthousiasme van alle medewerkers was immers één grote promotiefilm voor onze club.  Eindigen doe ik dan ook met plezier met de conclusie in het verslag van onze referee:

"Vlot tornooi en goede planning. Steeds voor op schema. Vooral op zondag was dit een goede zaak. Gemoedelijke sfeer en goede samenwerking tussen de medewerkers. Een pluim voor de tornooi-organisatie en de planning die perfect liep."